Dnes je 28.02. 2021 a svátek má

O nás


     13. prosince 1995 byla v Uherském Hradišti založena společnost SAF Hering-Rad, jejíž název byl později změněn na SAF Trade a následně, po spojení mateřské společnosti SAF v Německu s Holland v USA vznikl současný název společnosti – SAF-HOLLAND Czechia spol. s r.o.

     Společnost se původně zaměřila výhradně na prodej a servisní síť náprav a pérování pro přívěsy a návěsy mateřské společnosti SAF. Jelikož poptávka výrobců přívěsů a návěsů nebyla pouze po nápravách a pérování, rozhodla se společnost rozšířit své produktové portfolio o veškerý sortiment náhradních dílů potřebných pro výrobu přípojných vozidel. Pro koncové zákazníky se ujal prodej příslušenství a jiného doplňkového sortimentu, který není nosným programem firmy, ale nabízí tak zákazníkovi nákup pod jednou střechou.

     Velkou výhodou společnosti je přímý přístup k informacím od výrobců. Je zde možno zakoupit všechny výrobky známé pod značkou SAF, HOLLAND a GF. Cílem společnosti je uspokojit potřeby velkých i malých zákazníků a poskytnout jim plný servis a informace o všech produktech. Samozřejmostí jsou přímé dodávky, 24-hodinový servis, školení pro odborné pracovníky zákazníků a poradenství. Firma dodává originální kvalitní díly s garancí kvality a životnosti, nepatří mezi levné dodavatele náhradních dílů. Všechny své výrobky firma automaticky homologuje, čímž zákazníkovi odpadá velká starost při uvádění vozidla na trh.

     Z původní malé kanceláře a skladu se společnost postupem času rozrostla do větších kancelářských prostor a mnohem většího skladu, což lépe slouží dnešním moderním logistickým procesům. Z Napajedel jsou pokrývány požadavky zákazníků z České i Slovenské republiky a částečně také z Rakouska.